Gabrielė Valiukienė

Interjero dizainerė, dekoratorė

Interjero dizaino projektavimas, realizavimas ir dekoravimas. Teikiu konsultacines paslaugas. Tapau interjerinius paveikslus.

DALIA KURLIENĖ
Ji netikėčiausias idėjas paverčia tikrove, į kiekvieną klausimą turi pagrįstą paaiškinimą. Su Gabriele smagu, lengva dirbti, ja taip gera pasitikėti, nes žinai, kad prie ko prisilies jos rankos, mintys ir širdis, taps neatsiejama, džiuginančia tavo paties dalimi. Jos darbai įkvepia, bendraujant su ja augi, tobulėji ir tu. Viskas, ką ji daro tampa aišku, suprantama, o kūrybos rezultatas- stulbinantis.
RŪTA GIEDRIENĖ
Gabrielė - puiki savo srities žinovė! Nebijanti eksperimentų, drąsiai rėžianti tiesą į akis ir super gerai perkandanti žmogų, kuriam interjeras kuriamas. Tai žmogus, kuris atranda paprastuose dalykuose auksą, į kurį regis net neatkreiptum dėmesio. Be to, ji nuostabus, nuoširdus ir tikras žmogus! Išgyvenanti kiekvieną sėkmę/nesėkmę kartu... lyg įsirenginėtų nuosavus namus...į savo darbą žiūrinti labai atsakingai. Rekomenduočiau ją visiems. Didelė pagalbininkė sunkiame gyvenimo etape (statybose). Atsiradus jai, gyvenimas palengvėjo. Ačiū tau dar kartą ir dar ne paskutinį :*
VAIDA IR GINTAS PODELIAI
Labai džiaugiuosi, kad teko bendrauti su Gabriele. Nors bendravome tik internetu, bet tai nesukėlė jokių nepatogumų aptariant bendrą namo viziją. Gavome labai daug naudingų, aiškiai suformuluotų ir vaidzine medžiaga paremtų patarimų. Jos dėka išlaikėme vientisą viso namo interjerą. Malonu bendrauti su žmogumi, kuris puikiai išmano savo darbą! Dėkui!
MARIJA VAIČIŪNIENĖ
Esu labai sužavėta Jūsų pagamintomis galerinėmis lėlėmis. Tai labai kruopštus, preciziškai atliktas darbas, atspindintis įvairių veikėjų charakterius. Darbas atliktas su meile, įdėta daug širdies šilumos. Šias lėles išsiunčiau ir i Ameriką, kurios pasiekė garsių žmonių namus kaip suvenyrai. Ačiū Jums už kuriamą grožį.
Į viršų